sklep@zaproszeniaslub.pl tel. 607-884-973 pn-pt 9:00-17:00 sb 9:00-13:00
Strona główna1 » Artykuły ślubne

Artykuły ślubne

Prezentujemy tutaj artykuły i porady ślubno-weselne dotyczące szeroko pojętej kwestii papeterii ślubnej obejmującej między innymi: zaproszenia ślubne, winietki weselne, zawieszki na alkohol, menu weselne, plany stołów, numery stołów, prezenty dla gości itp.
Zapraszamy do poczytania.

Tanie zaproszenia ślubne szybko

15-05-2019Wyświetleń: 4562
Tanie zaproszenia ślubne szybkoW gorącym okresie zamawiania zaproszeń ślubnych dostajemy mnóstwo pytań odnośnie przyspieszonej realizacji zamówienia. Jeśli u Państwa również pojawiło się pytanie: "Musimy mieć zaproszenia ślubne - i to pilnie" to jesteśmy tutaj dla Was idealnym rozwiązaniem.

Wiele firm oferuje bardzo sztywne ramy czasowe dotyczące realizacji zamówień na zaproszenia ślubne. Terminy te są zwykle bardzo długie - wynoszące od kilkunastu dni do nawet miesiąca i dodatkowo nie są skłonni do zrobienia wyjątków i przyspieszenia realizacji.

My jednak wiemy, że wypadki się zdarzają i czasem są sytuacje, kiedy ktoś pilnie potrzebuje otrzymać gotowe zaproszenia ślubne czy dodatki na wesele (niespodziewana zmiana terminu ślubu, przyjazd ważnych gości z daleka, zbliżająca się okazja do spotkania z gośćmi, niespodziewany mały gość lub nawet zwykłe zapomnienie). Jak mawiają: "Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce" :)

 
Przeczytaj całość

Jakie zaproszenia ślubne wybrać?

27-04-2019Wyświetleń: 2271
Jakie zaproszenia ślubne wybrać?W trakcie przygotowań do wymarzonego ślubu należy pamiętać, aby odpowiednio wcześnie rozpocząć poszukiwania papeterii ślubnej w której skład wchodzą: zaproszenia ślubne, zawiadomienia, winietki weselne, menu, plany stołów, zawieszki na alkohol, itp.

Na wstępie powinniśmy określić, czy chcemy zapraszać gości na ślub czy ślub i wesele. Decyduje to o zakupie odpowiedniej ilości zaproszeń i zawiadomień.
W naszej ofercie znajdziecie zaproszenia, które mogą być zawsze wykonane również jako zawiadomienia (mogą być wykonywane w tej samej stylistyce, różniąc się tylko napisem na okładce i innym bądź krótszym tekstem wnętrza). Zawiadomienia w odróżnieniu od zaproszeń posiadają krótszy tekst niż zaproszenia ślubne (nie zawierają informacji o weselu czy potwierdzeniu przybycia).
 
Przeczytaj całość

Zaproszenia ślubne - szybka realizacja

06-11-2014Wyświetleń: 937
Zaproszenia ślubne - szybka realizacjaGdy termin ślubu zbliża się nieubłaganie i zostało bardzo niewiele czasu.
Jeśli zadaliście sobie w myśli lub poprzez Internet pytanie:
- potrzebuję pilnie zaproszenia ślubne,
- zaproszenia na ślub pilne,
- gotowe zaproszenia slubne na już,
- poszukuję zaproszeń w trybie pilnym,
- pilnie kupię zaproszenia ślubne,
- zaproszenia ślubne ekspresowo, ekspres
lub inne podobne pytania to dobrze, że trafiliście do naszego sklepu.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone P.P.H.U. Jumika Justyna Miarka - 2019