sklep@zaproszeniaslub.pl tel. 607-884-973 pn-pt 9:00-17:00 sb 9:00-13:00
Strona główna » Szybka realizacja zamówienia

Szybka realizacja zamówienia

Co zrobić, aby realizacja Państwa zamówienia przebiegła szybko i sprawnie:


1. Należy dokonać zakupu odpowiedniej ilości produktów w naszym sklepie. Realizujemy również zamówienia poprzez e-mail. Aby przyspieszyć realizację Państwa zamówienia polecamy dokupić usługę: Ekspres, aby realizacja zamówienia była nie dłuższa niż 3 dni robocze.Koszt tej usługi to 20,00zł niezależnie od wielkości zamówienia.


2. Po zakupie w sklepie wyświetli się informacja o formie i kwocie płatności. Najlepiej dokonać zapłaty jak najszybciej, ponieważ dopiero po zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do realizacji zamówienia.


3. Kolejnym etapem jest przesłanie na nasz adres mailowy: sklep[małpka]zaproszeniaslub.pl danych z parametrami do zaproszeń (dostępne wzorniki znajdują się przy każdym zaproszeniu).


4. W przypadku, gdy zaproszenia mają być personalizowane tj. mamy nadrukować dane zapraszanych gości, należy przesłać do nas mailem również pełną listę gości. Lista taka ma być nienumerowana, w formie, w jakiej ma znaleźć się na zaproszeniu (np. Jana Kowalskiego). Nie odmieniamy imion i nazwisk gości. Jeśli prześlą do nas Państwo listę w formie nie-odmienionej (tj. Jan Kowalski) to prosimy o potwierdzenie, że taka forma jest właściwa.

Lista gości może być przesłana nie później niż przed akceptacją projektów.


5. Przygotowujemy następnie graficzny projekt zaproszenia. Projekt wysyłamy do 24h, ale mogą zdarzyć się nieznaczne opóźnienia. W soboty i niedziele - nie pracujemy.

Należy sprawdzić czy wszystkie parametry się zgadzają, czy nie ma w tekście literówek lub błędów, czy rozmieszczenie wszystkich elementów Państwu odpowiada, itp.6. Jeśli wszystko się zgadza to należy przesłać do nas informację o akceptacji projektów. Jeśli będą konieczne zmiany, to należy opisać, co mamy poprawić. Po akceptacji nie można już dokonywać zmian w projektach.


7. Po otrzymaniu od Państwa akceptacji projektów oraz po zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do realizacji Państwa zamówienia.

Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone P.P.H.U. Jumika Justyna Miarka - 2023
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu