sklep@zaproszeniaslub.pl tel. 607-884-973 pn-pt 9:00-17:00 sb 9:00-13:00
Strona główna » FAQ najczęstsze pytania

FAQ najczęstsze pytania

FAQ czyli seria najpopularniejszych pytań, jakie zadajecie nam o zaproszenia ślubne i inne nasze produkty. Odpowiadamy na nie, aby rozwiać wszystkie wątpliwości. Ponieważ każda firma pracuje w inny sposób, dlatego tak ważne jest, aby w szybki sposób dowiedzieć się jakie są nasze warunki pracy, sposoby realizacji czy możliwości wykonania Waszych zamówień.
Kategorię podzielimy na kilka bloków tematycznych, aby ułatwić Wam szybkie dotarcie do niezbędnych informacji.

Zapraszamy do lektury!

Czasy realizacji zamówień

10-02-2020
Naszą mocną stroną jest czas realizacji zamówienia. Wiemy, że świat pędzi do przodu i często są sytuacje, gdy potrzebujecie zamówić zaproszenia ślubne w szybkim tempie. Przedstawiamy tutaj nasz sposób i czas pracy oraz możliwość przyspieszenia realizacji.
 

Standardowy czas realizacji

Standardowy czas nie przekracza u nas 7 dni roboczych a w ok. 70% zamówień wykonujemy je już w 3-4 dni. Dlaczego tak szybko? Specjalizujemy się w poligrafii ślubnej i tylko dla niej pracujemy (tylko w listopadzie, grudniu i marcu mamy jeszcze firmowe kartki świąteczne). Wiele firm czy prywatnych osób wykonujących zaproszenia działa na zasadzie: stała praca w innym miejscu lub branży a zaproszenia wykonywane są po godzinach. Stąd niektórzy oferują nawet 14 lub 21 dniowe terminy realizacji. To szaleństwo, żeby czekać na zaproszenia ślubne tak długo!
 

Czas na projekty

Po przesłaniu do nas zamówienia oraz wytycznych - odsyłamy w ciągu 24h (1 dzień roboczy) graficzne projekty do akceptacji. Najczęściej czas ten wynosi kilka godzin. Nie liczymy tu jednak niedziel, świąt i urlopu wakacyjnego :)


Ewentualne poprawki projektu

Bez dodatkowych dopłat wykonujemy także poprawki w projektach. Drobne korekty czy zmiany tekstów, położenia grafik itp. wykonujemy również do 24h, zazwyczaj jednak to kilka godzin z uwagi, że poprawki się szybkiej wykonuje niż główny projekt.


Realizacja zamówienia

Nie lubimy, gdy praca zalega i czeka na wykonanie. Jeśli już projekty są zaakceptowane i wpłata do nas dotarła to zamówienie jest od razu w realizacji. Idzie do kolejki - najpierw do personalizacji nazwisk gości i nadruku, potem obróbki i wykończenia dodatkowymi ozdobami. Pracujemy intensywnie do samego końca dnia roboczego, aby móc przygotować i wysłać do Was jak największą ilość zamówień.


Wysyłka lub odbiór osobisty

Codziennie wysyłamy paczki kurierem i paczkomatem - nie zdarzają się dni, by wykonane zamówienia oczekiwały na następny dzień, żeby zebrać więcej przesyłek na raz. Udostępniamy także możliwość odbioru osobistego zamówień - przesyłamy adres i możliwe godziny odbioru.


Czas wysyłki

Przesyłki wysyłane kurierem Pocztex oraz paczkomatem InPost powinny wg deklaracji przewoźników być doręczone w 1-2 dni robocze. Zdarzają się lekkie opóźnienia, ale są to niezwykle rzadki przypadki (awizo, okres przedświąteczny).

Zatem cała realizacja zamówienia na zaproszenia ślubne lub inne dodatki weselne może się zamknąć nawet w czasie 4-7 dni roboczych, przy założeniu szybkiego kontaktu mailowego ze strony Klienta w czasie fazy projektowej.

 

Ekspresowa realizacja zamówienia

Jeśli chcecie otrzymać zaproszenia jeszcze szybciej - należy wykupić u nas osobną usługę "Ekspresowa realizacja zamówienia" , która skróci czas oczekiwania do 3 dni roboczych. Takie zamówienia wykonujemy poza kolejnością, ponieważ z zasady zamawiają tę usługę Młode Pary, które naprawdę potrzebują zaproszeń czy dodatków w trybie pilnym. Nikt przecież nie chciałby przykładowo dostać winietek weselnych już po uroczystości :)
Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone P.P.H.U. Jumika Justyna Miarka - 2020