sklep@zaproszeniaslub.pl tel. 607-884-973 pn-pt 9:00-17:00 sb 9:00-13:00
Strona główna1 » Artykuły ślubne2 » Tanie zaproszenia ślubne szybko

Tanie zaproszenia ślubne szybko

Data dodania: 15-05-2019 W gorącym okresie zamawiania zaproszeń ślubnych dostajemy mnóstwo pytań odnośnie przyspieszonej realizacji zamówienia. Jeśli u Państwa również pojawiło się pytanie: "Musimy mieć zaproszenia ślubne - i to pilnie" to jesteśmy tutaj dla Was idealnym rozwiązaniem.

Wiele firm oferuje bardzo sztywne ramy czasowe dotyczące realizacji zamówień na zaproszenia ślubne. Terminy te są zwykle bardzo długie - wynoszące od kilkunastu dni do nawet miesiąca i dodatkowo nie są skłonni do zrobienia wyjątków i przyspieszenia realizacji.

My jednak wiemy, że wypadki się zdarzają i czasem są sytuacje, kiedy ktoś pilnie potrzebuje otrzymać gotowe zaproszenia ślubne czy dodatki na wesele (niespodziewana zmiana terminu ślubu, przyjazd ważnych gości z daleka, zbliżająca się okazja do spotkania z gośćmi, niespodziewany mały gość lub nawet zwykłe zapomnienie). Jak mawiają: "Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce" :)

 

Dlatego udostępniamy Państwu możliwość wykupienia "Ekspresowej realizacji zamówienia", gdzie czas realizacji zostaje mocno skrócony: maksymalnie do 3 dni roboczych (3-7 dni w przypadku kolekcji Prestige i zaproszeń z numerami Z.P. ).

Cały rok intensywnie pracujemy, aby w sezonie odciążyć niektóre prace związane z przygotowywaniem zaproszeń (mamy już wykonane dodatki typu wstążki, kokardki, opaski, wycięcia, ozdoby itp.). Dlatego możemy sobie pozwolić na kilka wyjątków od reguły, aby Państwo mogli zdążyć z wręczaniem zaproszeń na ten najważniejszy w życiu dzień.

Dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do wyboru naszych zaproszeń i dodatków ślubnych - wykonywanych dla Was w tempie ekspresowym :)

..................................................................................................
Pytania pomocnicze przy wyborze Ekspresowej realizacji zamówienia:
Zaproszenia ślubne bardzo szybko i tanio
Zaproszenia na ślub pilnie
Pilnie poszukuję zaproszeń ślubnych
Zaproszenia Ekspres , Zaproszenia ekspresowo
Tanie zaproszenia ślubne - szybko
Szukam tanich zaproszeń ślubnych pilne
Zaproszenia na ślub - potrzebuję na już
Pilnie kupię zaproszenia ślubne
Zaproszenia na ślub - szybka realizacja
Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone P.P.H.U. Jumika Justyna Miarka - 2019