sklep@zaproszeniaslub.pl tel. 607-884-973 pn-pt 9:00-17:00 sb 9:00-13:00
Strona główna » Aktualnosci » Złote i srebrne zaproszenia ślubne w stylu glamour

Złote i srebrne zaproszenia ślubne w stylu glamour

Data dodania: 03-02-2020
W naszej ofercie pojawiły się długo oczekiwane zaproszenia ślubne z motywami złota i srebra. W tym roku jest to styl najczęściej poszukiwany i wybierany. Obecnie jest to kilka topowych modeli - tak popularnych wśród zaproszeń : z szeroką opaską, otwierane z okienkami na froncie oraz w formie pojedynczych kart z dodatkowym złotym sznurkiem

Nasze zaproszenia bazują na złotych i srebrnych papierach w stylu lustra oraz brokatu.


 

Zaproszenia ślubne złote lustro w stylu glamour

Styl glamour cechuje się wyrafinowaną elegancją z dominacją błysku oraz blasku. Biel połączona ze złotem idealnie się komponują w tym stylu.
Równowagę między przepychem a elegancją pomaga zachować prostota kształtów zaproszenia (kwadraty, prostokąty), prosta i czytelna czarna lub brązowa czcionka (oczywiście poza inicjałami lub imionami, które będąc dekoracyjne podkreślają najważniejsze fragmenty tekstu).

Złote zaproszenia ślubne z papierem złote lustro

Po pierwsze- zaproszenia ślubne pięknie się błyszczą, po drugie- są pełne złota, po trzecie- są idealne na ślub i wesele urządzane w ekskluzywnym stylu. Ich bogactwo, podkreślone szlachetnym złotym kolorem nadają oprawie ślubnej niezwykłego charakteru. Część modeli posiada przewiązany złoty sznurek oraz dodatkowe złocenia. Możemy wykonać złocenie dowolnego napisu: imion Młodej Pary, daty ślubu czy napisu Zaproszenie. Papier "złote lustro" jest bardzo gruby (300g), na nim dodatkowa wklejka z gładkiego białego papieru lub okładka z białego perłowego papieru (z delikatnym perłowym połyskiem). Nasze zaproszenia ślubne złote lustro są pełne elegancji i klasy.

Złote zaproszenia ślubne glamour złote lustro


 

Dla kogo złote brokatowe zaproszenia ślubne?


Dla poszukujących bardziej błyszczących modeli polecamy zaproszenia ślubne wykonane przy użyciu brokatowego papieru. Jest on niezwykle urokliwy, błyszczy się przy każdym ruchu papieru. Także przy różnym świetle jego blask wygląda inaczej.

Złote brokatowe zaproszenia ślubne w stylu glamour

Zaproszenia z taką brokatową opaską będą idealne dla poszukujących papeterii ślubnej z przepychem i bogactwem. Gruba opaska z dodatkową karteczką ze złotymi inicjałami oraz datą pięknie się prezentuje. Dzięki personalizacji i złoceniom zaproszenia nabierają indywidualnego charakteru. Polecamy Wam Złote brokatowe zaproszenia ślubneZłote brokatowe zaproszenia ślubne z okienkiem

Otwierane zaproszenia z okienkiem na okładce jest naszą drugą propozycją wykorzystania brokatowego papieru, który stanowi delikatny dodatek. Głównym elementem skupiającym uwagę jest dodatkowe okienko ze złoconym motywem liści oraz mniejsza biała karteczka z imionami oraz napisem ZAPROSZENIE oraz datą ślubu.

Zapraszamy do przeglądania naszej ekskluzywnej oferty na złote zaproszenia ślubne w stylu GLAMOUR.
 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualnosci
Wszystkie prawa zastrzeżone P.P.H.U. Jumika Justyna Miarka - 2024
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu