sklep@zaproszeniaslub.pl tel. 607-884-973 pn-pt 9:00-17:00 sb 9:00-13:00
Strona główna1 » Artykuły ślubne2 » Jakie zaproszenia ślubne wybrać?

Jakie zaproszenia ślubne wybrać?

Data dodania: 27-04-2019 W trakcie przygotowań do wymarzonego ślubu należy pamiętać, aby odpowiednio wcześnie rozpocząć poszukiwania papeterii ślubnej w której skład wchodzą: zaproszenia ślubne, zawiadomienia, winietki weselne, menu, plany stołów, zawieszki na alkohol, itp.

Na wstępie powinniśmy określić, czy chcemy zapraszać gości na ślub czy ślub i wesele. Decyduje to o zakupie odpowiedniej ilości zaproszeń i zawiadomień.
W naszej ofercie znajdziecie zaproszenia, które mogą być zawsze wykonane również jako zawiadomienia (mogą być wykonywane w tej samej stylistyce, różniąc się tylko napisem na okładce i innym bądź krótszym tekstem wnętrza). Zawiadomienia w odróżnieniu od zaproszeń posiadają krótszy tekst niż zaproszenia ślubne (nie zawierają informacji o weselu czy potwierdzeniu przybycia).
 kolekcja papeterii ślubnej

Kupując zaproszenia ślubne należy wziąć pod uwagę to, czy zależy nam na oryginalności czy może wystarczy nam zakup standardowych drukowanych kartek. Chcąc zadziwić gości najlepiej jest zamówić personalizowane zaproszenia ślubne. Personalizując zaproszenia możemy wybrać własny tekst, nadrukowane będą wszystkie dane personalne, informacje o ślubie, weselu, wierszyki z prośbą o pieniądze czy drobiazgi zamiast kwiatów.
Trzeba jednak pamiętać, że zaproszenia ślubne z personalizacją należy zamawiać już na około 2-3 miesiące przed datą ślubu, aby mieć odpowiednio dużo czasu na przygotowanie projektu wg wytycznych a także uwzględniając czas wykonania i wysyłki.
Pamiętajmy więc, że wcześniej zaplanowany zakup papeterii ślubnej pozwoli nam dopracować jej wszystkie istotne szczegóły.
 
Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone P.P.H.U. Jumika Justyna Miarka - 2019