sklep@zaproszeniaslub.pl tel. 607-884-973 pn-pt 9:00-17:00 sb 9:00-13:00
Strona główna1 » Aktualnosci2 » Jak kupować zaproszenia ślubne

Jak kupować zaproszenia ślubne

Data dodania: 09-08-2018 W trakcie przygotowań do wymarzonego ślubu należy pamiętać, aby odpowiednio wcześnie rozpocząć poszukiwania papeterii ślubnej w której skład wchodzą: zaproszenia ślubne, zawiadomienia, winietki weselne, menu, plany stołów, zawieszki na alkohol, itp.

Na wstępie powinniśmy określić, czy chcemy zapraszać gości na ślub czy ślub i wesele. Decyduje to o zakupie odpowiedniej ilości zaproszeń i zawiadomień. W ofercie wielu firm znajdziemy zarówno zaproszenia jak i zawiadomienia, które mogą być wykonywane w tej samej stylistyce, różniąc się tylko napisem na okładce. Zawiadomienia w odróżnieniu od zaproszeń posiadają także krótszy tekst niż zaproszenia ślubne (nie zawierają informacji o weselu czy potwierdzeniu przybycia).

Kupując zaproszenia ślubne należy wziąć pod uwagę to, czy zależy nam na oryginalności czy może wystarczy nam zakup standardowych drukowanych kartek. Chcąc zadziwić gości najlepiej jest zamówić personalizowane zaproszenia ślubne. Personalizując zaproszenia możemy wybrać własny tekst, nadrukowane będą wszystkie dane personalne, informacje o ślubie, weselu, wierszyki z prośbą o pieniądze czy drobiazgi zamiast kwiatów.
Trzeba jednak pamiętać, że zaproszenia ślubne z personalizacją należy zamawiać już na około 2-3 miesiące przed datą ślubu, aby dać odpowiednio dużo czasu producentowi na wykonanie takich zaproszeń (czas ten zależy od producenta i wynosi od kilku dni do nawet kilku tygodni).

Pamiętajmy więc, że wcześniej zaplanowany zakup papeterii ślubnej pozwoli nam dopracować jej wszystkie istotne szczegóły.


Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone P.P.H.U. Jumika Justyna Miarka - 2019