sklep@zaproszeniaslub.pl tel. 607-884-973 pn-pt 9:00-17:00 sb 9:00-13:00
1 » 2 » Zaproszenia ślubne tryskające kolorami3

Zaproszenia ślubne tryskające kolorami

Data dodania: 16-03-2013
Wychodząc naprzeciw zapytaniom naszych Klientów odnośnie zaproszeń ślubnych wykorzystujących mocne kolory - przedstawiamy w naszym sklepie nowe zaproszenia na ślub. Mocne kolory okładek takie jak: czerwień, brąz, granat czy zieleń znadziecie Państwo w kategorii Zaproszenia ślubne Prestige.
Już niebawem pojawią się także zaproszenia z nowymi dodatkami i aplikacjami.


W ofercie z kolekcji "Zaproszenia ślubne Prestige" prezentujemy nowości:


1. Zaproszenia weselne w formie kalendarza:

A. Zaproszenie ślubne Z.P. 016 wykonane jest na czerwonym papierze, ozdobionym błyszczącym czerwonym tłoczeniem w kwiaty.
Na białej wklejce widnieje kalendarz z miesiącem ślubu - oznaczoną datą oraz wypisanymi imionami Młodej Pary.
Wewnątrz zaproszenia znajduje się biała wklejka z tekstem zaproszenia.

Zaproszenia ślubne Prestige kalendarz


B. Zaproszenie na ślub Z.P.017 z kalendarzem wykonane jest na brązowym papierze z błyszczącym brązowym tłoczeniem w kwiaty. Doklejena karteczka nieco różni się rozmieszczeniem od poprzedniego modelu. Wewnątrz również biała wklejka z tekstem zaproszenia.

Zaproszenia na ślub Prestige z kalendarzem


2. Zaproszenia ślubne z motylami:

A. Zaproszenie Z.P.011 wykonane jest na ciemnym brązowym papierze z wytłoczonymi srebrnymi motylami i brązowym motywem kwiatowym. Niebanalnie wycięte krawędzie okładki zaproszenia tworzą z niego formę eleganckiej koperty.

Zaproszenia ślubne z motylami


B. Delikante kremowe zaproszenie z tłoczonymi motylkamiz pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym elegancję i szyk. Wewnątrz znajduje się kremwa wklejka.

Delikatne zaproszenia ślubne z motylami


3. Zaproszenia na ślub z gołąbkami:

A. Beżowe zaproszenie z tłoczonymi gołąbkami i sercem Z.P.015 również jest bardzo delitatne i gustowne. Falowane krawędzie również posiadają tłoczenia. Wewnątrz znajduje się kremowa wklejka otwierana pionowo.

Zaproszenia slubne z gołębiami

B. Białe zaproszenie ślubne Z.P.013 z tłoczonymi białymi gołębiami i sercem. Na okładce znajdują się również złote obrączki oraz żłoty napis "Zaproszenie". Wewnątrz biała wklejka.

Białe zaproszenia ślubne z gołąbkami

4. Zaproszenia slubne z sercem:

A. Eleganckie zaproszenie Z.P.012 wykonane na bordowym papierze z tłoczonym kremowym motywem kwiatowym oraz srebrnymi serduszkami i wyciętym kwiatem. Tak samo jak w modelu Z.P.011 brzegi okładki są dekoracyjnie wycięte tworząc z okładki śliczną kopertę wewnątrz której znajduje się biała wklejka.

Zaproszenia slubne z sercem

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą zaproszeń ślubnych. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, korzystne ceny oraz brak ukrytych dodatkowych opłat. Cena widniejąca na sklepie jest ceną końcową i zawiera wykonanie graficznych projektów, gotowego zaproszenia wraz z nadrukiem tekstów zaproszenia, wierszyków i nazwisk gości.
 

Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone P.P.H.U. Jumika Justyna Miarka - 2019